Producent leków weterynaryjnych

tel.: +48 81 445 23 00
|
e-mail:
Po ludzku do zwierząt

Zakład produkcyjny

Znajdujesz się tutaj: Strona główna / O firmie / Zakład produkcyjny
Schemat zakładu produkcyjnego
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro
Vet-Agro

Obszar wytwarzania podzielony jest na 5 równoległych dedykowanych linii/ciągów technologicznych, w pełni odizolowanych oraz funkcjonalnie niezależnych i zasilanych przez odrębne centrale klimatyzacyjne.

Linie technologiczne wyodrębniono z uwagi na odmienne sposoby wytwarzania poszczególnych form farmaceutycznych i spełnienie specyficznych dla nich warunków wytwarzania:

  1. Pierwsza linia technologiczna (LT-I) dedykowana do aseptycznego wytwarzania sterylnych zawiesin antybiotykowych, z zastosowaniem penicylin (beta-laktamów) o potencjalnym działaniu uczulającym.

  2. Druga linia technologiczna (LT-2) dedykowana do wytwarzania sterylnych roztworów iniekcyjnych.

  3. Trzecia linia technologiczna (LT-3) dedykowana do wytwarzania niejałowych płynnych oraz półpłynnych form leków przeznaczonych do podawania doustnego i miejscowego.

  4. Czwarta linia technologiczna (LT-4) dedykowana do wytwarzania niebędących lekami płynnych i półpłynnych preparatów weterynaryjnych przeznaczonych do podawania na skórę oraz mieszanek paszowych.

  5. Piąta linia technologiczna (LT-5) przystosowana do produkcji produktów weterynaryjnych w formie roztworów przeznaczonych do podawania na skórę, których wytwarzanie wymaga warunków beziskrowych (Ex).

 

    

 

 

 

  

    

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij