Producent leków weterynaryjnych

tel.: +48 81 445 23 00
Po ludzku do zwierząt

Chemik Analityk W Kontroli Jakości

Znajdujesz się tutaj: Strona główna / Kariera / Chemik Analityk W Kontroli Jakości

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną. Produkujemy ponad 40 leków i preparatów weterynaryjnych, posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny spełniający najwyższe światowe standardy, a nasze produkty są znane w kraju i zagranicą.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Samodzielne wykonywanie i ocena badań chemicznych (badania chromatograficzne oraz badania fizykochemiczne) w celu dostarczania informacji o jakości badanych surowców, leków, materiałów opakowaniowych w oparciu o normy, specyfikacje, farmakopee, zasady GMP i GLP,
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja, zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach,
  • Opracowywanie i walidacja metod analitycznych,
  • Przeprowadzanie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub pokrewnej,
  • Wymagana znajomość technik analitycznych w tym głównie HPLC, GC,
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne,
  • Wiedza analityczna oraz znajomość wytycznych farmakopealnych, przepisów GMP i regulacji prawnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, przygotowywanie i czytanie dokumentacji,
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi,
  • Umiejętność określania priorytetów oraz raportowania,
  • Znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office,
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • Zdolność do podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy

zamknij